Секретар РНБО повідомив, коли презентують військову стратегію деокупації Криму

-

Читайте также

Державна стратегія деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь», яку затвердила Рада національної безпеки та оборони, складається з двох частин — військової і цивільної. Про це повідомив під час брифінгу за підсумками засідання РНБО очільник відомства Олексій Данілов, пише «Укрінформ».

«РНБО розглянула «Державну стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь». Це питання складається з двох частин. Перше питання розглядалося під час закритої частини. Перша частина, яка стосується військової складової, буде презентована протягом двох тижнів», — сказав він.

При цьому Данілов висловив подяку розвідникам, які «збирали інформацію на території окупованого Криму і представили документи, які сформували нам позицію».

Як повідомляла група «ІС», РНБО запровадила санкції проти генералів-зрадників України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У Беларуси забрали право на проведение этапа Кубка мира по биатлону

Беларусь потеряла право на проведение этапа Кубка мира по биатлону, который предполагалось разыграть 3-6 марта 2022 года. И соревнования...