СБУ запобігла вивезенню з України обладнання для військових кораблів: подробиці і фото

-

Читайте также

На Миколаївщині контррозвідники Служби безпеки України попередили незаконне переправлення за кордон технологічного обладнання подвійного призначення. Під виглядом цивільної продукції іноземні замовники планували отримати агрегати для військових кораблів, повідомили у відомстві.  

За попередніми даними слідства, оборудку організували представники місцевої комерційної структури, що спеціалізується на проектуванні і виготовленні суднових і промислових вентиляційних систем. Контрольовані державою товари вони намагалися незаконно переправити за кордон.

Для реалізації схеми ділки внесли до супровідної документації недостовірні відомості про сферу використання вантажу. Продукцію подвійного призначення було затримано на митному посту. Вилучене корабельне обладнання направлено на експертизу. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру організаторам та учасникам протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження за ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин правопорушення.

Як повідомляла група «ІС», генерал СБУ розкрив схему вербування українських військовослужбовців спецслужбами РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Годовщина депортации: цифры и факты о геноциде крымскотатарского народа

18 мая — День памяти жертв геноцида крымскотатарского народа. О главных цифрах и фактах об этом геноциде, совершенном советскими...