СБУ рекомендує накласти санкції на нових власників літаків, які здійснювали рейси в РФ: заява Баканова

-

Читайте также

Служба безпеки України рекомендувала РНБО застосувати санкції відносно нових власників літаків, які раніше були пов’язані з компанією «JET4U S.R.L.».

Про це заявив голова СБУ Іван Баканов під час брифінгу, йдеться у повідомленні пресслужби відомства.

Він звернув увагу на те, що у січні РНБО за пропозицією Служби безпеки ввела санкції до молдовського оператора чартерних рейсів. Але наразі зафіксовано спроби обійти ці обмеження.

«На момент прийняття рішення про санкції чотири повітряних судна знаходились за межами України, а один – літак, який використовував Медведчук – перебував в аеропорту «Жуляни». Там він знаходиться і зараз. Згодом бенефеціари суден почали змінювати власників та обслуговуючі компанії», — зазначив Іван Баканов.

Він додав, що у лютому СБУ запропонувала оновити санкції, застосувавши їх вже до нових власників-нерезидентів. Новий пакет обмежень стосувався низки компаній з Британських Віргінських островів.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Швейцарія розширила персональні санкції проти росіян.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Беларуси ожидают всплеск COVID-19 из-за учений «Союзная решимость-2022»

В Беларуси к началу военных учений «Союзная решимость — 2022» ожидается тотальный всплеск COVID-19 как среди российских и беларуских...