СБУ перевірила стан контрдиверсійної безпеки Миколаївського морського порту

-

Читайте также

Служба безпеки України провела спеціальне тренування з контрдиверсійного захисту Миколаївського морського порту. Під час заходів правоохоронці, серед іншого, перевірили стан зберігання вибухонебезпечних вантажів на території об’єкту, повідомили у прес — групі Управління СБ України в Миколаївській області.

У ході навчань було імітовано несанкціоноване втручання в роботу системи охорони порту. Для цього умовні «диверсанти» заклали імітатор вибухового пристрою поруч із вантажем нітрату амонію, більш відомого як аміачна селітра.

Серед заходів спеціального тренування була також перевірка алгоритму дій адміністрації об’єкту та представників охоронної структури щодо попередження і протидії можливим терористичним загрозам.

За підсумками тренувань співробітники СБУ вказали його учасникам на виявлені недоліки і надали рекомендації щодо мінімізації ризиків диверсійного і терористичного характеру.

Як повідомляла група «ИС», СБУ блокувала незаконне переправлення корабельного обладнання до РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Россия признает, что может не успеть достроить «Северный поток-2»

Осенью в Германии состоятся выборы, которые могут существенно сказаться на перспективах газопровода "Северный поток-2", так как зеленые, которые могут...