СБУ оголосила у розшук керівника фонду «державного» майна «ДНР»

-

Читайте также

Слідчі Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області повідомили про підозру в участі у діяльності терористичної організації «високопосадовцю» органу «влади» терористичної організації «ДНР». Про це повідомляє прес-центр відомства.

Досудове розслідування встановило, що колишній працівник комунального підприємства Донецька з інженерною освітою у квітні 2015 року був призначений на посаду «председателя фонда государственного имущества ДНР». «Чиновник» досі займається управлінням об’єктами державної власності України, що були реквізовані терористами.

Саме на підставі рішень Сергія Кайди здійснювалася незаконна приватизація, оренда, використання та відчуження захоплених активів суб’єктів господарювання державної форми власності.

До його сфери відповідальності входили також господарські товариства з корпоративними правами української держави, які знаходяться на тимчасово підконтрольних терористам територіях Донеччини. Функціонеру терористів повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) Кримінального кодексу України.

Сергій Кайда

Постановою слідчого Управління СБ України в Житомирській області його оголошено в державний розшук.

Нагадаємо, окупанти вивезли з ОРДЛО до Росії обладнання стратегічного підприємства.

загрузка...

Свежее

Кризис в российском автопроме: АвтоВАЗ может снова остановить производство

В начале июня из-за проблем с поставками деталей российский автогигант АвтоВАЗ приостанавливал производство нескольких моделей автомобилей. В компании ожидают...