СБУ на Кіровоградщині нейтралізувала «диверсантів», які намагалися вчинити теракт на військовому об’єкті

-

Читайте также

Декілька диверсійних груп намагалися дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію у Кіровограській області, вчинити низку диверсій і терактів у місті Знам’янка та проникнути на територію військової частини. За такою легендою працювали силовики у межах міжвідомчих тактико-спеціальних антитерористичних тренувань, інформує прес-центр СБ України.

Загалом до спецоперації із нейтралізації «терористів» були залучені співробітники регіональних підрозділів СБУ, Збройних Сил України, Нацгвардії, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, представники місцевої влади.

Силовики своєчасно зреагували та знешкодили імітаційні саморобні вибухові пристрої, завадивши «диверсантам» потрапити на військовий об’єкт.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців умовні злочинці були затримані, а наслідки їх підривної діяльності нейтралізовано.

Керівництво Штабу координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Кіровоградській області проаналізувало кожен етап тренувань і відзначило належний рівень підготовки учасників навчань, йдеться у повідомленні.

Силовикам були також надані додаткові рекомендації щодо підвищення рівня захищеності стратегічних об’єктів регіону та ефективності контрдиверсійної роботи.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група «ІС», антитерористичні навчання на Херсонщині проводилися в декілька етапів на території шести районів області.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Тероборона Краматорского района приступила к занятиям по боевой подготовке

Глава Краматорской райгосадминистрации Андрей Панков рассказал о вопросах территориальной обороны Краматорского района. Об этом пишет издание "Остров". "Сейчас рядового гражданина беспокоит...