СБУ блокувала схему набуття росіянами «європейского» громадянства

-

Читайте также

Контррозвідка Служби безпеки України викрила функціювання масштабної схеми із протиправної легалізації громадян РФ на території Євросоюзу. За версією слідства, механізм незаконної натуралізації організував громадянин України. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Сам процес проходив у два етапи та відбувався за участі посадовців органів юстиції однієї з європейських країн, а також іноземних адвокатів і нотаріусів.

Спочатку українець підшуковував клієнтів на території Росії та виготовляв для замовників фальсифіковані документи, що дають право на отримання громадянства крани ЄС за прискореною процедурою. Потім через корупційні зв`язки із співробітниками органів юстиції та адвокатами іноземної держави організатор оборудки забезпечував позитивний розгляд заявок, складання іспитів на знання мови, прийняття присяги та інших передбачених процедур.

За попередньою інформацією, у такий спосіб вдавалося легалізовувати понад 100 росіян щомісяця.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили докази масштабної протиправної діяльності, зокрема матеріали з незаконної легалізації для більше тисячі громадян РФ та країн СНД. Встановлюються всі обставини справи та інші особи, причетні до незаконного «бізнесу».

Нагадаємо, як повідомляла група «ІС», в Україну не пустили чергових гастролерів з РФ.

загрузка...

Свежее

Меркель на годовщину вторжения Германии в СССР напомнила России о нарушении порядка в Европе

На сегодня Россия занимается перекраиванием границ, чем нарушает сложившийся после Второй мировой войны европейский порядок. Об этом заявила канцлер...