Санкції позбавляють рф ресурсів для ведення війни — Боррель

-

Читайте также

Санкції Європейського Союзу мають «серйозні наслідки» для росії і «позбавляють її багатьох ресурсів для ведення війни». Про це Верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель написав у своєму Twitter, повідомляє “Голос Америки”.

«Наші санкції вже мають серйозні наслідки для росії в стратегічних секторах: оборона, нафтова та автомобільна промисловість, авіакомпанії. Навіть якщо санкції не змінять російську траєкторію в короткостроковій перспективі, вони позбавляють росію багатьох ресурсів для ведення війни», – написав Боррель.

Якби не санкції, каже Боррель, росія мала б усе, що вона хотіла так, як вона хотіла, а санкції накладають дуже високу ціну на її дії, вважає Боррель.

«Без санкцій росія буде «сидіти на двох стільцях». З санкціями вона буде змушена «вибирати між маслом і зброєю», замикаючи путіна в лещата, які поступово стискаються. Ціна розриву росії з міжнародним порядком буде дуже високою», – написав Боррель, запрошуючи читачів озноймитися з його аналізом того, як санкції вплинули на економічне та політичне становище росії, яке на початку серпня опублікував Мадридський університет.

Як повідомляла група “ІС”, Польща й Естонія закликали посилити антиросійські санкції.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Командири обманюють рашистів, розповідаючи про «успіхи» армії рф

За даними групи «ІС», російські окупанти, що знаходяться на Донецькому напрямку, не мають доступу до об'єктивної інформації. Так, рашист...