РПЦ знову погрожує Александрійському патріарху: подробиці

-

Читайте также

У Російській Православній Церкві продовжують погрожувати Александрійському патріарху і змушують його відмовитись від визнання ПЦУ. Про це повідомляє «Духовний фронт України».

Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ митрополит Іларіон (Алфєєв) розповів, що до РПЦ нібито масово звернулись клірики Александрійської православної церкви із проханням прийняти їх до Моспатріархату. Про це він розповів у інтерв’ю для РІА Новости.

«Подібні прохання дійсно мають місце. Причому мова йде не про поодинокі випадки, а про масові звернення кліриків з різних країн Африки», – заявив Іларіон.

Він запевнив, що у РПЦ є щире бажання “надати їм посильну підтримку”, але вони цього не роблять, бо чекають на те, що патріарх Александрійський Феодор відмовиться від визнання ПЦУ.

Причому представник РПЦ прямо назвав заплановані і відтерміновані поки дії Моспатріархату на Александрійському напрямку “поглибленням розколу”: “Головним чином тому, що ми (РПЦ, – ред.) не хочемо поглиблювати розкол, який через визнання Патріархом Александрійським Феодором українських розкольників вже стався серед православних в Африці. Ми ще не втрачаємо надії, що патріарх Феодор відмовиться від свого рішення”.

Це вже не перша подібна заява. У листопаді 2020 року заступник глави синодального відділу зовнішніх церковних зв’язків (ВЗЦС) РПЦ архієпископ Лєонід (Горбачьов) оприлюднив заяву про те, що в РПЦ вивчають можливість прийому до свого складу групи священників Александрійського патріархату. Представник РПЦ, який свого часу ніс там свою «дипломатичну» місію, говорить про «сотні» звернень представників духовенства, яке буцімто різко невдоволене тим, що патріарх Феодор ІІ (Хорефтакіс) визнав автокефальну статусність Церкви України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, митрополит РПЦ у Запоріжжі залякує вірян Байденом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«УПЦ МП» спробує отримати фейкову «автокефалію», щоб зберегти назву

Російська православна церква в Україні з кожним місяцем втрачає парафії, вірян, священників та митрополитів. Нокаутуючим ударом має стати і...