РПЦ заборонила молитись з єромонахом Вселенського Патріархату

-

Читайте также

У місті Кострома в Російській Федерації почесний священник, засновник Ковалевського дитячого будинку виявився представником ворожого для РПЦ Вселенського патріархату. Про це йдеться у повідомленні автора Telegram-каналу Церквач.

Свого часу протоієрей Андрей Воронін прийняв чернечий постриг в одному з грецьких монастирів і став єромонахом Іоанном (Вороніним), не відмовляючись при цьому від посади директора «Ковалівський центр допомоги дітям», організації, яку заснував в 1995 році.

Як повідомляють у російських ЗМІ, Андрей – Іоанн людина у всіх сенсах видатна. Він часто появлявся на популярних інтернет-ресурсах РПЦ, таких як “Спас” і “Правмір”.

Перехід єромонаха Іоана (Вороніна) у Вселенський патріархат – проблема не стільки для Костроми і місцевого церковного керівництва Моспатріархату, скільки для РПЦ в цілому.

Якщо раптом фінансово незалежні священники (там, де вони досі збереглися) почнуть масово присягати патріарху Варфоломію, вони зможуть зберегти свою улюблену справу і залишитися в канонічному православ’ї.

У РФ це вже назвали «Воронінським ящиком Пандори».

Зараз, митрополит Костромської і Нерехтський Ферапонт (Кашин) попереджає своїх підлеглих про те, щоб не дружили з Іоанном (Вороніним), який донедавна був гордістю Костромської єпархії РПЦ.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, порушника ПДР у Росії засудили до виправних робіт у церкві РПЦ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

РФ планирует к 2025 году изъять у всех жителей ОРДЛО паспорта Украины: заявление Гармаша

Российские оккупанты планируют к 2025 году полностью изъять у жителей ОРДЛО паспорта Украины. Об этом заявил представитель Украины в...