РПЦ призначила єпископом Грузинської церкви сепаратиста: подробиці

-

Читайте также

У Вірменії 15 жовтня відбулося засідання синоду Московського Патріархату, на якому РПЦ утворила свою єпархію в цій країні. Про це повідомляє грузинське видання wenews.ge.

«Синод Московського патріархату незаконно заснував Єревансько-Вірменську єпархію і призначив її правлячим архієреєм архієпископа Леоніда (Горбачова), який відзначався співпрацею з осетинськими сепаратистами. Архієпископ Леонід постійно незаконно посилав духовенство в окупований Цхінвальський край», — йдеться у повідомленні.

Видання також зазначає, що згідно зі статтею першого абзацу другого розділу Статуту Правління Грузинської Православної Церкви, православні християни, які проживають у Республіці Вірменія, є членами Грузинської Православної Церкви, а вищезгадане рішення Російської Православної Церкви є ще одним грубим незаконним актом вторгненням в юрисдикцію Грузинської Православної Церкви.

Таке антиканонічне вторгнення РПЦ на територію Грузинської Церкви є ще одним поштовхом, для того, щоб визнати ПЦУ. Священний Синод Грузинської Церкви та адміністрація Грузинського Патріархату ще не зробили публічної реакції на цей факт.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в Грузії опублікували факти співпраці РПЦ з окупаційними військами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Білорусь створює підрозділи операторів ударних БПЛА

Ситуація на півночі України залишається незмінною, водночас білорусь і надалі підтримує російську агресію. Про це розповідає Радіо Свобода. «У складі прикордонних...