РПЦ будує храм на дитячому спортивному майданчику

-

Читайте также

Мешканці Дзержинського району російського міста Новосибірськ провели акцію протесту проти будівництва нового храму православної церкви на місці спортивного майданчику. Разом з дорослими у мітингу взяли участь підлітки, інформує ресурс Духовний фронт.

Новосибірська єпархія РПЦ має намір збудувати храм у вказаному місці до 2022 року.

При цьому, проект будівлі було затверджено ще у 2020 році, що підтвердили представники міської адміністрації, зауваживши, що спортивний майданчик буде передано під храмову територію.

Обурення місцевих мешканців вилилось в акцію протесту, на яку вийшли діти із закликами залишити їм майданчик, де вони грають у футбол, баскетбол та волейбол.

При цьому, активісти наголошують, що зовсім неподалік, у межах пішої доступності вже є діючий храм РПЦ, який відвідують мешканці навколишніх будинків, тому великої доцільності у будівництві нової культової споруди жителі району не вбачають.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, російському першокласнику загрожує штраф за участь в «несанкціонованому мітингу».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

РПЦ будує храм на дитячому спортивному майданчику

Мешканці Дзержинського району російського міста Новосибірськ провели акцію протесту проти будівництва нового храму православної церкви на місці спортивного майданчику....