Розвідувальний корабель ВМС України вийшов в море на випробування

-

Читайте также

Розвідувальний корабель ВМС України за темою «Лагуна» вийшов 28 серпня у море на черговий етап державних випробувань. Про це повідомляє «Український мілітарний портал» з посиланням на видання “Думская”

Це другий самостійний вихід корабля з моменту прибуття в Одесу, де він добудовувався. Корабель проєкту «Лагуна» було закладено на заводі «Кузня на Рибальському» та спущено на воду 23 квітня 2019 року.

У жовтні 2019 року корабель у сухому доці завершив перехід по Дніпру з Києва до Херсона, де він вийшов з нього 20 жовтня, а на наступний день – 21 жовтня 2019-го року прибув до Одеси.

Корабель дообладнується на підприємстві «Судноверф Україна», і 30 січня 2020 року вперше самостійно вийшов в море на ходові випробування. Корабель за темою «Лагуна» буде введений до складу ВМС ЗС України по готовності та завершенню всіх робіт і проходження необхідних етапів заводських та державних випробувань.

Як повідомляла група ІС, у Миколаєві на території суднобудівного заводу «Нібулон» розпочато реалізацію проекту посилення системи морської безпеки та охорони кордону України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В ОРЛО произошел пожар на шахте: подробности

На оккупированной территории Луганской области произошел пожар на шахте «Самсоновская-Западная» в городе Сорокино (бывший Краснодон). По данным так называемого...