Розвідка повідомила чисельність військ РФ на кордоні з Україною

-

Читайте также

Російська Федерація продовжує нарощувати угруповання військ поблизу кордону з Україною. На північно-східному кордоні «миролюбний сусід» тримає біля 90 тис. військових.

Такі дані озвучив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю «OBOZREVATEL».

«Угруповання Збройних Сил Росії вздовж державного кордону України, на тимчасово окупованій території у Донецькій, Луганській областях та Криму складає близько 87-90 тисяч військовослужбовців (зокрема 1 і 2 армійські корпуси понад 35 тис. військовослужбовців). Також це 1100 танків, 2500 бойових броньованих машин, 1 600 артилерійських і ракетних систем, 340 бойових літаків і 240 бойових вертольотів, понад 50 кораблів/катерів та 6 підводних човнів», — зазначив він.

За словами офіцера, зазначені угруповання можуть бути посилені за рахунок трьох Центрів забезпечення мобілізаційного розгортання (ЦЗМР), які можуть мобілізувати близько 40 тисяч осіб.

«В безпосередній близькості від наших кордонів фактично завершене створення ЦЗМР в н. п. Богучар (Бєлгородська область), Каменськ-Шахтинському (Ростовська область), а також на території АР Крим (Новоозерне)», — сказав Скібіцький.

Як повідомляла група «ІС», командувач ВМСУ повідомив про склад і озброєння військ РФ в Криму.

загрузка...

Свежее

Миграционный кризис: еще одна страна ЕС грозит закрыть границу с Беларусью

Литва может закрыть пункты пропуска на границе с Беларусью, если через них продолжат незаконно ввозить мигрантов на грузовых автомобилях,...