Розпочалися випробування вітчизняної САУ «Богдана». ВІДЕО

-

Читайте также

Самохідна артилерійська установка (САУ) 2С22 “Богдана”, розробки та виробництва “Краматорський завод важкого верстатобудування”, розпочала випробування.

Вони відбуваються у Дніпропетровській області, повідомляє прес-служба Української Бронетехніки

Вже відбувся перший етап випробувань 2С22 “Богдана”, яка успішно здійснила так званий гідропостріл.

Під час гідропострілу випробувальники здійснили постріл дерев’яною “болванкою”, заливши у ствол гармати воду, щоб “снаряд” не загорівся.

В ході таких випробувань перевіряється, чи тримає ствол необхідний для пострілу тиск, що утворюється в результаті загоряння пороху, та роботу всіх систем артилерійської установки.

Зараз на полігоні у Дніпропетровській області проходять випробування самохідної артилерійської установки «Богдана» калібру 155 мм — першої української системи озброєння стандарту НАТО.На короткому відео т.зв. гідропостріл, який дозволяє перевірити всі системи знаряддя.Далі за програмою випробувань стрільба інертними снарядами, потім — бойовими.САУ «Богдана» — спільна розробка Краматорського заводу важкого верстатобудування і компанії «Українська бронетехніка.

Опубліковано Українська Бронетехніка Вівторок, 24 грудня 2019 р.

Раніше стало відомо про те, що вітчизняна «Вільха-М» пройшла чергові випробування — ракета подолала більше 100 км.

загрузка...

Свежее

Патриоты Путина: экс-начальник милиции Москвы переехал на Кипр, забрав «заработанные» миллионы

Генерал-полковник Владимир Пронин, в 2000-х возглавлявший столичное ГУ МВД, перебрался на ПМЖ на Кипр. Об этом стало известно из...