Розмінування Донбасу: у ДСНС назвали кількість знешкоджених вибухонебезпечних предметів

-

Читайте также

Для Державної служби України з надзвичайних ситуацій очищення території держави від вибухонебезпечних предметів часів минулих війн на сьогодні є одним із пріоритетних завдань. Також, з 2014 року піротехніки ДСНС проводять роботи з виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, якими забруднені Донецька та Луганська області унаслідок ворожих обстрілів на сході України, повідомили у відомстві.

Так, з початку залучення (з 06.07.2014) піротехніками ДСНС на території Донецької та Луганської областей виявлено, вилучено та знешкоджено близько 220 тисяч одиниць ВНП, перевірено ділянки територій загальною площею понад 32 тис. га, а також акваторії водних об’єктів загальною площею 101 га.

Загалом, упродовж минулого року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили понад 70 тис. вибухонебезпечних предметів, у тому числі, більше 2 тис. 100 авіаційних бомб.

100 піротехнічних розрахунків ДСНС чисельністю понад 600 чоловік особового складу виконують роботи із розмінування земель від вибухонебезпечних предметів по Україні, понад 100 чоловік щодня виконують завдання з розмінування території Донецької та Луганської областей. Вони — герої сьогодення, які, ризикуючи власним життям, рятують інших від смертельної небезпеки, що несуть боєприпаси.

Група «ІС» повідомляла, скільки вибухонебезпечних предметів знищено у 2020 році.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Украина начала проект «Несокрушимые» в поддержку узников Кремля

В воскресенье, 16 мая, министерство иностранных дел Украины объявило о запуске проекта "Несокрушимые", направленный на поддержку украинцев и крымских...