Росіяни невдоволені путіним, він не відповідає на удари по Криму: перехоплення ГУР

-

Читайте также

Російський окупант у розмові з своєю матір’ю поскаржився на статус «добровольця». Жінка з свого боку же поскаржилась на відсутність реакції керівництва рф на нещодавні удари по Криму. Про це повідомляє ГУР МО України.

Росіянин поскаржився своїй матері на те, що українські військові тиснуть на їх позиції та знаходяться за сім кілометрів від Херсону.

«Нам нічого не зараховується, ми же типу добровольці, а не контрактники», — з прикрістю заявив окупант. Його матір розповіла, що майже всіх їх знайомих вже забрали до армії через мобілізацію. Також жінка не розуміє, чого путін ігнорує удари по Криму та прикордонним областям росії.

«Там Європа взагалі страждає. Хліб в 10-20 раз подорожчав, їм забороняють світло вмикати. У них нема чого їсти», — додала жінка.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Мобілізація в рф: наказ фсб заставить замовчати матерів та дружин?

В російській федерації з 1 грудня 2022 року набирає чинності наказ фсб №547 "Про затвердження Переліку відомостей у галузі...