Росіяни надрукували фейкову газету для дезінформації полонених та жителів окупованих територій

-

Читайте также

Росіяни розповсюджують на окупованих територіях Запорізької та Донецької області фейкову газету з нібито «інтерв’ю» Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Такі новини Мелітополя повідомляє Мелітополь.City, пише журналіст Андрій Цаплієнко.

«Увага! Це фейковий випуск газети. Такі примірники розповсюджують на окупованій території або роздають полоненим, щоби через дезінформацію максимально деморалізувати їх. Росіяни фабрикують заяви Валерія Залужного і Олексія Арестовича про «втрату Запоріжжя» та розпач військових. Змушений визнати, ця фальшивка зроблена дуже грамотно», – зазначив журналіст.

У статті стверджується, що Україна нібито «втратила Запорізьку область» через те, що «використала свої резерви для оборони Азовсталі».

Це вже не перший випадок друку фейкових примірників газети. У квітні мелітопольцям роздавали примірники газети, надрукованої під логотипом відомого видання «Мелитопольские ведомости». В агітці цитували російського президента, повідомляли про «гуманітарну допомогу», дали велике фото колаборантки Галини Данильченко, яку призначили «в.о. міського голови» Мелітополя.

Як повідомляла група «ІС», пропаганда росії опублікувала черговий фейковий «секретний документ» Міноборони України і знову прокололася.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Погрожують та морять голодом: як командування окупантів «перевиховує» відмовників

За даними групи «Інформаційний спротив», у підрозділах окупантів, які перебувають у східній частині України, з різних причин постійно відбуваються...