Росія значно збільшила військову присутність в окупованому Криму – командувач ВМС ЗСУ

-

Читайте также

З 2014 року Військово-морські сили Росії збільшили свою присутність у Криму на 45 відсотків, наразі півострів перетворили на «найпотужнішу військову базу» Росії, заявив командувач ВМС ЗСУ контрадмірал Олексій Неїжпапа в інтерв’ю Укрінформ.

«Протягом семи років бойовий склад надводних кораблів та підводних човнів Чорноморського флоту збільшено на 45%. Загальна кількість становить 58 одиниць, у тому числі носіїв крилатих ракет морського базування «Калібр» – 13 одиниць», — повідомив Неїжпапа.

За його даними, нещодавно до бойового складу ЧФ прийняли черговий малий ракетний корабель «Грайворон», який також є носієм крилатих ракет «Калібр». Таким чином, їхній сумарний ракетний залп становить близько 80 ракет.

Крім того, Росія у 3,5 рази збільшила кількість бойових літаків, а вертольотів – у 9 разів. Кількість танків досягла близько 40 одиниць, кількість бойових броньованих машин збільшили у 6 разів, ракетних систем залпового вогню – у 6,5 разів.

Також у Криму розгорнули систему протиповітряної/протиракетної та протикорабельної оборони. А кількість військовослужбовців зросла у 3 рази та перевищила 40 тисяч осіб.

Неїжпапа також додав, що зросла кількість комплексних навчань російських військових. За його словами, навчання проводяться як наступального, так і оборонного характеру.

Командувач ВМС зазначив, що безпекова ситуація в Чорноморському регіоні залишається складною. Але на противагу незаконним діям агресора, з метою підтримання безпеки в Чорному морі постійно присутні кораблі НАТО. Серед них кораблі не тільки країн Чорноморського регіону, а й інших країн світу, таких як Сполучені Штати Америки, Велика Британія та Франція.

Він додав, що Україна постійно співпрацює з міжнародними партнерами, проводить спільні заходи з підвищення взаємосумісності та обмінюється інформацією щодо надводної обстановки.

Як повідомляла група ІС, українські фахівці з Головного управління розвідки Міноборони фіксують десятки різних новобудов та модернізацій військового характеру, що наразі проводить країна-агресор у тимчасово окупованому Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Путін намагається підірвати Україну зсередини будь-яким способом, – генерал-майор ЗСУ

Президент Російської Федерації Володимир Путін хоче зсередини підірвати Україну використовуючи не тільки пряму силу, але й ЗМІ та релігію....