Росія заздалегідь готувала вибух на газопроводі «Північний потік» — ЗМІ

-

Читайте также

Вибух на газопроводі «Північний потік — 2» був заздалегідь спланований росією, пише The Times з посиланням на джерело в Міноборони Великої Британії.

За даними співрозмовників видання, вибухівку скинули в море за кілька тижнів до підриву.

Зазначається, що бетонні та сталеві трубопроводи були розірвані очевидними підводними вибухами такої сили, як незначний землетрус.

За словами джерела видання у британській обороні, найбільш ймовірним сценарієм було те, що росія таємно доставила автономний підводний апарат із вантажем в окремі місця на трубопроводах, побудованих для транспортування російського газу до Європи.

Підводний апарат міг бути запущений з невеликого судна, такого як рибальський човен, кілька місяців тому, а потім вибухові пристрої були скинуті поруч із трубопроводом. Так, пристрої можна було б запустити за допомогою джерела шуму певної частоти, яке б скинули у воду в необхідний момент.

Нагадаємо, 26 вересня компанія-оператор Nord Stream заявила про те, що пропускна здатність в обох нитках газопроводу «Північний потік» впала до нуля через різке зниження тиску.  У заяві компанії-оператора Nord Stream 2 AG говориться, що причиною неполадки стала діра в трубі.

Подія сталася в данський виключній економічній зоні на південний схід від острова Борнхольм. 27 вересня з’явилася інформація про те, що в районі «Північного потоку» пролунали вибухи.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее