Росія вже перекинула до кордонів з Україною 16 батальйонно-тактичних груп, — військова розвідка

-

Читайте также

Країна-агресор вже перекинула до кордонів України та тимчасово окупований Крим 16 батальйонно-тактичних груп з мотострілецьких, танкових та повітряно-десантних підрозділів. Перекидання та накопичення російських військових біля кордонів триватиме до кінця квітня. Про це йдеться у відповіді Головного управління розвідки Міноборони у відповідь на запит BBC.

«Починаючи з 18 березня цього року силами та засобами української розвідки відмічаються масштабні заходи з переміщення російських військ з віддалених регіонів до суміжних з Україною районів. За наявною інформацією, перекидання визначених підрозділів має бути завершене до кінця квітня», — йдеться у відповіді ГУР МО.

У розвідці вказують, що до кордонів України та у незаконно анексований Крим вже перекинули 16 батальйонно-тактичних груп мотострілків, танкістів та десантників з Південного, Західного та Центрального військових округів Росії та «ВДВ РФ».

Залежно від роду військ, це може означати загальне зосередження 11-14 тис. російських військових.

«Основними місцями збору обрали військові полігони «Погоново» (Воронезька область), «Клинці» (Брянська область), «Опук» та «Ангарський» (обидва — тимчасово окупована АР Крим)», — додають у розвідці.

У ГУР Міноборони України також відзначають, що перекидання військ відбувається залізницею, при цьому росіяни намагаються приховати, які саме підрозділи вони переміщують.

Через це рух військ відбувається вночі, а тактичні знаки і номери на бронетехніці зафарбовують.

У розвідці також кажуть, що попри це, встановили всі російські частини і підрозділи, які вже прибули до кордонів України.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, офіційний Київ ініціював в ОБСЄ термінове засідання через концентрацію армії РФ на українському кордоні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Беларуси устроили театрализованную реконструкцию сожжения нацистами местных жителей. ВИДЕО

В Докшицком районе Витебской области Беларуси к празднику победы 9 мая устроили театрализованную реконструкцию сожжения местных жителей "нацистами", пишут...