Україна жорстко реагуватиме на провокації РФ на засіданнях ТКГ

-

Читайте также

Українська делегація у Тристоронній контактній групі не розмовлятиме з терористами на переговорах щодо Донбасу. Про це в ефірі каналу «Україна 24» сказав представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш, пише «Укрінформ».

«Подивимося, як поведеться російська делегація та її представники ОРДЛО на наступному засіданні підгрупи ТКГ. На останньому засіданні це було основне питання, ми майже 5 годин у різних режимах – у тристоронньому, потім у п’ятисторонньому, потім у повному складі делегаціями – обговорювали питання неможливості участі людей, засуджених за тероризм, у переговорному процесі», — розповів Гармаш.

За його словами, все насамперед залежатиме від позиції Росії.

«Ми попередили про те, що вийдемо (з-за столу переговорів), якщо побачимо людей, засуджених за тероризм. Росія про це знала, однак на моніторі з’явилася ця людина (засуджена Україною за тероризм Мая Пирогова). Тому ми встали й вийшли», — нагадав представник України у ТКГ.

Він вважає, що це був демарш не з боку української делегації, а з боку Росії, яка пішла на провокацію.

«Ми вже заявили, що на наступному засіданні ТКГ буде та ж лінія української делегації. Тобто, якщо люди, засуджені українським судом, будуть знову на засіданні, ми встанемо і вийдемо», — наголосив Гармаш.

Як повідомлялося, українська сторона в ТКГ відмовилася від роботи через присутність на переговорах «представниці» ОРДЛО Маї Пирогової, яка засуджена в Україні за тероризм і не входить у групу.

18 березня радник голови української делегації в ТКГ Олексій Арестович повідомив, що російська делегація погодилась усунути Пирогову від переговорного процесу, як того вимагала українська сторона.

Як повідомляла група «ІС», місцеві жителі повідомили про активізацію бойовиків на окупованому Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Украина начала проект «Несокрушимые» в поддержку узников Кремля

В воскресенье, 16 мая, министерство иностранных дел Украины объявило о запуске проекта "Несокрушимые", направленный на поддержку украинцев и крымских...