Домой Новости Росія таємно постачає бойовикам на Донбасі озброєння та військову техніку, — СЦКК

Росія таємно постачає бойовикам на Донбасі озброєння та військову техніку, — СЦКК

Російська Федерація продовжує постачати до тимчасово окупованих територій України озброєння та військову техніку, використовуючи для цього ґрунтові дороги, минаючи офіційні пункти пропуску, аби проїхати непоміченими представниками СММ ОБСЄ. Про це інформує прес-центр ООС з посиланням на українську сторону Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Так, на південній околиці Гусельщикового, що поблизу населеного пункту Новоазовськ, де немає пунктів пропуску, спостерігачі СММ ОБСЄ помітили білий автомобіль із написом “військова інспекція” російською мовою, який стояв біля автошляху.

Також на цій самій дорозі вони побачили свіжі сліди від бойової машини піхоти, що ведуть до населеного пункту Патріотичне на Донеччині.

Українська сторона СЦКК зазначає, що вищевикладені факти свідчать про порушення Меморандуму про виконання положень Протоколу за результатами консультацій Тристоронньої контактної групи від 19 вересня 2014 року, зокрема п.5 про заборону на розміщення важких озброєнь і військової техніки в районі Новоазовська, за моніторингу ОБСЄ.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, бойовики продовжують встановлювати протитанкові міни на автошляхах.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу