Росія прагне дискредитувати Нормандський формат: заява Резнікова

-

Читайте также

Російська Федерація прагне дискредитувати та мінімізувати роль Нормандського формату. Причиною цього є те, що до нього не залучені представники окупаційних режимів. Про це заявив віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, повідомляє видання Texty.org.ua.

«Має місце ускладнення перемовин, інспіроване російською стороною для того, щоб мінімізувати та дискредитувати роль нормандського формату, оскільки в нормандському форматі, я нагадаю, є Німеччина та Франція, Україна та Росія. І у ньому ніяким чином не представлені, і не можуть бути, представники окупаційних режимів. А у мінському форматі ці режими представлені запрошеними громадянами Російської Федерації, які мають відповідні паспорти», — наголосив Резніков.

Він додав, що перемовини не зайшли в глухий кут, але мета Російської Федерації — звинуватити Україну, примусити Київ розмовляти безпосередньо з двома окупаційними режимами — в Донецьку та Луганську — з метою вивести РФ зі статусу сторони в конфлікті.

«Все заради того, аби продемонструвати світові, що немає міжнародного збройного конфлікту, в якому Росія виконує функцію агресора. Звісно, це очевидний сценарій, на нього відповідним чином реагує не лише Україна, а й наші європейські, світові партнери», — підкреслив Резніков.

За словами урядовця, він з великим сумнівом ставиться до припущень, що РФ може здійснити якийсь серйозний наступ на цьому етапі, попри те що стягує війська до кордону.

«Не та ситуація у світі, і українська армія якісно відрізняється від стану, у якому вона була у 2014 році. Ми вже абсолютно інша країна. До того ж, і економічна ситуація в Росії дуже відрізняється – вони вже давно не такі потужні», — зауважив Резніков.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Резніков повідомив, чим завершилось чергове засідання ТКГ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: російські окупанти продовжують обстрілювати позиції ЗСУ

Ігноруючи домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи, російсько-окупаційні війська і надалі здійснюють обстріли позицій...