Росія планує розгорнути п’ять загоризонтних радіолокаційних станцій «Резонанс-Н»

-

Читайте также

Міністерство оборони Російської Федерації прийняло рішення розгорнути п’ять загоризонтних радіолокаційних станцій «Резонанс-Н» на Далекому Сході. Про це стало відомо під час оборонного форуму «Армия-2021», пише «Defense Express».

Відомо, що першу таку РЛС «Резонанс-Н» планують розгорнути на Сахаліні, місця для розгортання інших чотирьох таких станцій – ще визначаються. Однак постановка усіх п’яти «Резонанс-Н» на бойове чергування на Далекому Сході РФ має відбутись до 2027 року.

Російські військові заявляють, що їх станції «Резонанс-Н» здатні виявляти літаки-«стелс» та цілі, що рухаються із гіперзвуковою швидкістю на відстанях від 600 до 1200 кілометрів, та на висоті до 100 кілометрів.

РФ уже розгорнула три радіолокаційні станції «Резонанс-Н» в Арктичному регіоні, найновіша – була розгорнута в 2019 році на Новій землі та введена у склад 45 армії протиповітряної оборони Північного флоту РФ. До кінця 2021 року в Арктиці російські військові планують розгорнути ще дві РЛС «Резонанс-Н».

До 2024 року РФ планує в окупованому Криму збудувати та поставити на бойове чергування під Севастополем загоризонтну РЛС «Воронеж», котра має стати елементом російської системи попередження про ракетний напад.

Як повідомляла група «ІС», на Донбасі зафіксували російську РЛС «Каста-2Е1».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Британский миллиардер призвал бизнес сплотиться для противостояния Путину и поддержать Украину

Британский миллиардер и основатель корпорации Virgin Ричард Брэнсон выразил поддержку Украине. Он призвал лидеров бизнеса объединиться и отстоять суверенитет...