Домой Новости Росія готується до масштабної воєнної агресії, — Генштаб ЗСУ

Росія готується до масштабної воєнної агресії, — Генштаб ЗСУ

1839

Заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України полковник Олексій Таран зазначив, що підготовчі дії РФ цілком очевидні. Тому Україна готується до відстоювання цілосності уздовж кордонів. Про небезпеку масштабного вторгнення Таран розповів виданню «Тиждень».

«Росія готується до проведення широкомасштабної воєнної агресії. Ці плани цілком очевидні. ЗСУ відповідно готуються до відсічі збройній агресії по всьому кордону України. Це стосується не лише лінії зіткнення, а й інших районів, починаючи з кордону з Білоруссю і далі поблизу Криму та Бессарабії», — сказав Таран.

Він додав: «На сьогодні ми маємо достатню кількість підготовлених органів управління, які здатні планувати та керувати військами на цих важливих напрямках».

«З 2014 року ми підтримуємо та нарощуємо бойові спроможності військових частин щодо відсічі повномасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України. Результат цих зусиль можна побачити на карті України: лінію зіткнення стабілізовано, подальше просування агресора вглиб території унеможливлено. Як ми цього досягли —  глибоке питання. Звичайно, зважали на досвід, здобутий під час проведення АТО та ООС. Адже за всі ці роки ми мали найдорожчого вчителя — війну. Усі розуміють, що так дорого нам наші помилки ще ніколи в житті не коштували», — розмірковує Таран.

Раніше стало відомо про те, що окупанти знов криють Золоте з мінометів та гранатометів.