Росія близько: Литва скликає резервистів на військові збори

-

Читайте также

Литва викликає резервістів національних збройних сил на трьохтижневі навчання. Напередодні збори оголосили у Драгунському батальйоні імені Великого князя Бутигейда, яка входить до складу 2-ї моторизованої піхотної бригади «Жемайтія». Про це інформує Мілітарний портал з посиланням на прес-службу підрозділу.

Спочатку резервісти пройшли обов’язковий медичний огляд, по прибуттю у частину в них провели огляд особистих речей на предмет наявності заборонених предметів.

Драгунський батальйон було створено 19 липня 1992 року, який зараз дислокується в Клайпеді.

У 2016-у році батальйон увійшов до складу 2-ї моторизованої піхотної бригади, яка зараз перебуває у процесі розгортання.

Через російську агресію проти України у 2014-у році та окупації Кримського півострова Литва повернулась до обов’язкового призову. Термін служби в країні складає близько 9 місяців.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Москва збільшує активність на Балтиці й лише за тиждень літаки НАТО вісім разів підіймалися для перехоплення росіян.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

28 союзників письмово вимагають від Угорщини поновлення роботи Комісії Україна-НАТО

28 союзників НАТО письмово вимагають від Угорщини відновлення роботи Комісії Україна-НАТО на найвищому рівні. Про це заявила віце-прем’єр-міністр України з...