Росію ізолюють від світу в разі подальшої агресії проти України – Нуланд

-

Читайте также

Нові санкції проти Росії в разі її подальшої агресії проти України будуть надзвичайно серйозними й ізолюють росіян від світу. Про це заявила заступниця Держсекретаря США Вікторія Нуланд під час слухань щодо Росії в Комітеті Сенату з питань міжнародних відносин, повідомляє «Укрінформ».

«Ми чітко дали зрозуміти, що початкові санкції у відповідь на будь-які подальші агресивні дії щодо України будуть надзвичайно серйозними й ізолюють Росії, російський бізнес та росіян», — сказала вона.

Нуланд підкреслила, що президент Джо Байден доніс це президентові РФ Володимиру Путіну під час віртуальної розмови у вівторок, попередивши його про серйозні втрати та наслідки в разі агресії проти України.

«Президент сказав йому, що це відрізнятиметься від того, що було у 2014 році», — додала Нуланд. Вона також зазначила, що є план на випадок агресії: «заходи першого дня, заходи п’ятого дня, заходи десятого дня».

За словами Нуланд, Байден «абсолютно ясно сказав сьогодні президенту Путіну», що питання про вступ до НАТО вирішують НАТО та країни-кандидати.

«Жодна інша зовнішня сила не матиме права вето чи голосу при ухваленні цих рішень», — підкреслила вона.

Нуланд також зауважила, що просування проєкту «Північний потік-2» жодним чином не впливатиме на рішення Путіна щодо подальшої агресії проти України. Головну роль тут, як вона вважає, відграє його «жаль» з приводу розпаду Радянського Союзу і твердження про те українці та росіяни «один народ».

Як повідомляла група «ІС», Нуланд закликала дати потужний сигнал Путіну.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

США можуть надати Україні озброєння, яке передбачалося для операції в Афганістані

Сенатори США запропонували ввести санкції проти Кремля у разі нового військового вторгнення Російської Федерації в Україну, а також активізувати військову...