Російським окупантам у Криму потрібно більше 2,5 млн кубів води на рік, — Наєв

-

Читайте также

Збільшення кількості російських військових у тимчасово окупованому Криму суттєво впливає на забезпеченість місцевого населення водою. Наразі чисельність російських військ на півострові становить близько 33 тисяч осіб, а на його потреби, згідно з нормами російського Міноборони, потрібно близько 2,6 мільйона кубометрів води на рік. Про це повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, пише Укрінформ.

«Той факт, що на даний час керівництво Російської Федерації неспроможне повноцінно забезпечити Крим прісними водними ресурсами – досить очевидний. І це, насамперед, спричиняє подальший занепад промисловості та сільського господарства, а також є передумовою виникнення гуманітарної та екологічної проблеми. Згідно з офіційними даними, станом на 01 січня 2021 року, на тимчасово окупованій території АР Крим на постійній основі мешкають 2 416 856 осіб. Разом з тим, наявна чисельність російських військ складає близько 33 000 осіб», — наголосив Наєв.

Враховуючи нинішню політику країни-агресора, командувач не виключив, що вказана кількість російських військових на півострові зростатиме й надалі.

«Росія продовжує «накачувати» півострів окупаційними військами. Враховуючи цей факт та згідно з нормами російського Міноборони, для такої кількості військових потрібно близько 2,6 мільйона кубометрів води на рік. Також, крім особового складу військовослужбовців, треба враховувати обслуговування військової техніки, побутові потреби і найголовніше – створення додаткових резервів з водою задля автономного забезпечення потреб у випадку надзвичайної ситуації з метою недопущення зниження боєготовності військових підрозділів», — розповів Наєв.

Зазначені дії військово-політичного керівництва Росії, збільшення чисельності військовослужбовців ЗС РФ в Криму та створення там суцільної військової бази суттєво впливають на рівень забезпеченості місцевого населення водою, наголосив командувач.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв наголосив, що ЗСУ адекватно відреагують на масштабні навчання РФ в окупованому Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

ЗСУ готові до адекватного реагування на зміни в воєнно-стратегічній обстановці: заява командувача ОС

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв взяв участь у Всеукраїнському форумі “Україна 30”. Про це йдеться...