Російський винищувач Су-35 програв повітряний бій Rafale

-

Читайте также

У Єгипті винищувач Су-35 російського виробництва програв повітряний бій французькому Rafale. На цьому фоні, Повітряні сили Єгипту сподіваються придбати більш досконалу версію літака Rafale – F4, який наразі знаходиться у розробці, і збільшити число винищувачів французького виробництва до 72 або 100 одиниць у своєму складі, пише «Мілітарний».

В свою чергу, російське інформаційно-новинне агентство Avia.pro, повідомляє, що під час навчального бою російський винищувач не зміг нічого протиставити французькому бойовому літаку, так як останній виявився більш маневреним і зміг взяти в приціл винищувач Су-35 і умовно його знищити.

Подібне випробування влаштували Повітряні сили Єгипту, які побажали перевірити можливості кожного з бойових літаків. Невдача російського винищувача тепер викликає масу питань щодо його реальних льотно-технічних і бойових можливостей. Примітним є той факт, що спочатку російський Су-35 виконував роль «агресора», атакуючи французький винищувач, проте абсолютно несподівано сам став «жертвою».

Єгипетські військові аналітики відзначають, що в перспективах програш російського бойового літака може позначитися на придбаннях російських винищувачів, так як Єгипет розглядав можливість покупки в майбутньому як російських Су-35, так і французьких «Rafale».

Про бажання Єгипету придбати додатково 30 винищувачів Rafale за 4,5 млрд доларів (3,75 млрд євро) виробництва французької компанії Dassault Aviation, стало відомо у травні цього року. Контракт погодили наприкінці квітня.

Угода також охоплює контракти на постачальника ракет виробництва MBDA та постачальння обладнання Safran Electronics & Defense, кошторис закупівлі яких ще 200 мільйонів євро.

Як повідомляла група «ІС», Індонезія знайшла альтернативу російським винищувачам Су-35.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На выезде из Беларуси в ЕС застряли более 1,7 тысяч грузовиков

Более 1,7 тысячи грузовиков стоят в очередях на выезд из Беларуси, самая напряженная обстановка — на литовском направлении, пишет...