Російський митрополит підтвердив, що РПЦ силоміць утримує “єдність” українців, білорусів та росіян: заява

-

Читайте также

Керівник відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату митрополит Іларіон (Алфєєв) в етері програми “Церковь и мир” заявив, що Російська православна церква забезпечує процвітання міфу кремлівської пропаганди про “єдність” українців, білорусів та росіян. Про це йдеться у повідомленні видання “Взгляд”.

Російський архієрей, вкотре звинувативши українську владу в “русофобії” та “спробах переписати історію”, заявив, що завдяки РПЦ зв’язок трьох народів не вдасться зруйнувати ніколи.

“Не зважаючи на політичні турбуленції, що відбуваються зараз, у нас спільна, єдина історія, і особливо яскраво це проявляється, коли звертаємо свій погляд на події історичної важливості, у тому числі, коли днями всі разом згадували Хрещення Русі”, – промовив єрарх.

“1033 роки пройшло від цієї події, а ми продовжуємо зберігати наше церковне єдинство. Політичні обставини змінюються, а зв’язок між трьома братськими народами – російським, ураїнським, білоруським – збережеться назавжди, і він забезпечується, у тому числі, церковним єдинством, яке нікому не дано зруйнувати”, – заявив митрополит Іларіон (Алфєєв).

Як ще один фантастичний доказ, так званої єдності народів, він нагадав, що очільник РПЦ патріарх Кіріл (Гундяєв) цього року привітав з Днем Хрещення Русі президента України Володимира Зеленського та президента Білорусі Аляксандра Лукашенка.

Як можна зрозуміти з промови Іларіона (Алфєєва), саме завдяки “церковній єдності”, яку забезпечує РПЦ, у Кремлі усвідомлюють власне беззаперечне право здійснювати окупацію українських територій, підтримувати терористичні організації на території України, зухвало втручатись у внутрішні справи Білорусі та вчиняти низку інших міжнародних злочинів проти двох сусідніх суверенних держав.

Більш того, єрарх РПЦ фактично запевнив, що такий вектор своєї діяльності Моспатріархат зберігатиме і надалі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, нардеп від ОПЗЖ вважає Хресну ходу РПЦвУ в Києві репетицією державного перевороту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

О «странных» небоевых потерях российских оккупантов в ОРДЛО

Писать о "Дне освобождения Донбасса", который сегодня празднуется в оккупированном Донецке, не имеет смысла. Вот когда освободим весь Донбасс...