Російський десантник повідомив про великі втрати на південному напрямку

-

Читайте также

За даними групи «Інформаційний Спротив», російські окупанти скаржаться на великі втрати, зокрема, на південному напрямку фронту. Так, ВДВшник на ім’я Микола, перебуваючи в районі Херсона, розповів приятелю про 25 000 загиблих.

Він стверджує, що минулого тижня на Миколаївському напрямі за дві години загинуло 220 солдатів рф. Командування Миколи не приховує, що військовослужбовці росії — витратний матеріал: «якщо загинуть, інших привезуть».

Микола каже, що його виплати залежать від кількості знищеної техніки чи точок базування супротивника (ЗСУ). А призовники з мобілізації отримуватимуть копійки.

Також він повідомив, що бачив, як за один день загинуло приблизно 100 вагнерівців від ракетного удару.

Як повідомляла група «ІС», станом на 23 вересня зафіксовані імена 6452 російських окупантів, яких публічно поховали або в самій росії офіційно визнали знищеними.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

З Бурятії на Донбас їдуть шамани на допомогу окупантам

"Успіхи" рф у загарбницькій війні в Україні мало сказати, що сумнівні, путінська влада хапається за будь-яку соломинку, мракобісся квітне...