Російські терористи випадково підірвали підстанцію на окупованій території: подробиці

-

Читайте также

У п’ятницю ввечері, 6 березня, російські окупанти відпрацьовували планові заходи щодо встановлення мінно-вибухових загороджень поблизу окупованого населеного пункту Жовте. Але внаслідок порушення елементарних заходів безпеки та правил поведінки з боєприпасами, відбувся підрив невідомого вибухового пристрою. Непрофесіоналізм ворожих саперів призвів до загоряння трансформаторної підстанції, яка подавала електроживлення в зазначений н.п, повідомляє прес-центр ООС з посиланням на дані розвідки.

Аби приховати власну некомпетентність, російські окупанти звинуватили українських військовослужбовців у обстрілах.

Як наголошують у прес-центрі, підрозділи Об’єднаних сил ніколи не відкривають вогонь, якщо в зоні ураження потенційно може опинитись мирне населення чи знаходяться соціальні об’єкти.

Командування Об’єднаних сил підкреслює, що збереження життя та здоров’я мирних мешканців на окупованих територіях й недопущення руйнування соціально важливої інфраструктури є одним з пріоритетів проведення операції Об’єднаних сил, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, російський окупант на Донбасі підірвався на своєму ж мінному полі.

загрузка...

Свежее

Режим Лукашенко может приравнять лозунг «Жыве Беларусь» к «Хайль Гитлер»

МВД Беларуси хочет включить в список нацистской символики и атрибутики бело-красно-белый белорусский флаг, а также лозунг "Жыве Беларусь". Его...