Російські судна, задіяні в будівництві «Північного потоку 2», вкотре порушили екологічні стандарти, — розвідка

-

Читайте также

Російські судна забезпечення, які задіяні в будівництві газопроводу «Північний потік 2», вкотре проігнорували екологічні обмеження під час добудови трубопроводу гілки «Б». Про це інформує Служба зовнішньої розвідки України.

Встановлено, що судно забезпечення «Юрій Топчев» 2 та 10 березня поточного року під час транспортування чергових партій труб із порту Мукран, не дотрималося раніше встановленого маршруту руху в обхід природоохоронних зон у ВЕЗ Німеччини та порушило зону зимівлі птахів.

Відповідні факти порушення суднами забезпечення («Фінвал», «Умка», «Владислав Стрижов», «Юрій Топчев»), задіяними у проекті «Північний потік 2», є непоодинокими та мають ознаки системності, наголошують у СЗР.

Зазначимо, що трубопровід «Північний потік 2» прокладається у зоні, де неодноразово виявлялися бойові хімічні отруйні речовини часів Другої світової війни.

Попри захоронення контейнерів у локалізованій зоні поблизу о. Бронхольм, за останні півстоліття морські течії розкидали їх на значній площі, переважно на південь від острова. Тепер трубоукладач «Фортуна» щодня ризикує пошкодити якорями якийсь із контейнерів, що може призвести до непоправних наслідків.

Нагадаємо, група ІС інформувала, що РФ руйнує екосистему Балтійського моря «Північним потоком 2».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российская ЧВК «Вагнера» берет под контроль сирийскую нефть, — СМИ

Недавно компания из России заключила с правительством Сирии соглашение о разработке нефтяных и газовых месторождений в море. Она входит...