Російські спецслужби продовжують спроби вербування трудових мігрантів з України

-

Читайте также

Спецслужби РФ продовжують здійснювати незаконні затримання українців під час перебування на заробітках або при перетині українсько-російського кордону. Погрозами і шантажем вони намагаються залучити їх до конфіденційного співробітництва, змушують громадян України виконувати розвідувальні завдання, схиляють до протиправної діяльності, повідомляє прес-служба ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Співробітники Служби безпеки України встановили, що мешканець Слов’янська Донецької області протягом двох років виїжджав на заробітки до Росії та займався ремонтом квартир. Під час чергового перетину російсько-українського кордону він потрапив у поле зору працівників ФСБ. Співробітники ворожої спецслужби запросили українця до окремого приміщення, де детально розпитували про знайомства із військовими Збройних сил та Нацгвардії України. Потім змусили заробітчанина підписати угоду про співпрацю на користь країни-агресора та відпрацювали йому канал зв’язку через мобільний телефон.

Після повернення в Україну чоловік потрапив у поле зору української спецслужби та надав покази щодо форм і методів роботи ФСБ РФ.

Зазначимо, що відповідно до ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України від кримінальної відповідальності звільняються громадяни, які на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників не вчинили ніяких дій і добровільно заявили органам державної влади про свій зв’язок з ними.

Нагадаємо, група ІС раніше повідомляла, що ФСБ змусила мешканців Сумщини шпигувати проти України

загрузка...

Свежее

Вакцинный хаос в России усугубляется все больше, — эксперт

Глядя на эпидемиологическую ситуацию с COVID-19 в РФ, создается впечатление, что там и вправду, полнейший бардак... Именно в России,...