Російські окупанти здійснили обстріл мирних населених пунктів із застосуванням заборонених видів озброєння

-

Читайте также

Українська сторона СЦКК повідомляє про обстріл з боку збройних формувань Російської Федерації мирних населених пунктів вздовж лінії розмежування із застосуванням заборонених п. 2 доповнення до Комплексу засобів з виконання Мінських угод від 12.02.2015 видів озброєння, які несуть пряму загрозу життю і здоров’ю мирного населення.

Про це повідомляється на сторінці штабу ООС у Facebook.

8 вересня 2021 року, з 23.00 до 23.16, російсько-окупаційні війська здійснили обстріл із застосуванням міномету калібру 82 мм околиці н. п. МАР’ЇНКИ.

Спостережною групою української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін була проведена верифікація наслідків зазначеного обстрілу, в ході якого були встановлені та задокументовані факти порушення Мінських домовленостей, а саме були зафіксовані ушкодження цивільної інфраструктури (пошкодження стіни будівлі, прилеглої території).

Зазначені дії збройних формувань Російської Федерації свідчать про небажання дотримуватися режиму припинення вогню та наражають місцеве населення на небезпеку.
Про всі порушення режиму припинення вогню Українська сторона СЦКК поінформувала СММ ОБСЄ.

Як повідомляла група «ІС», російські окупанти здійснили обстріли позицій ЗСУ в зоні ООС, є втрата.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Русский след» в Каталонии: сколько у сепаратистов друзей в Кремле

В Испании вновь разгорелась общественная дискуссия в связи с появлением новых свидетельств предполагаемого вмешательства России в попытки сепаратистов отделить...