Російські окупанти проводять брехливу інформаційну кампанію з метою дискредитації ЗСУ – штаб ООС

-

Читайте также

Російські окупанти продовжують вести брехливу інформаційну кампанію з метою дискредитації підрозділів Об’єднаних сил. У мережі Інтернет поширюються фейкові документи про нібито низький морально-психологічний стан окремих підрозділів Збройних Сил України, залучених до операції, повідомляє пресцентр ООС.

Там звернули увагу, що для створення цього повідомлення було використано особисті дані осіб, які зараз проходять службу у лавах ЗСУ.

Цей та інші інформаційні вкиди, розміщені на ворожих пропагандистських ресурсах, мають на меті створити у суспільстві атмосферу зневіри та сумнівів у спроможностях українських захисників протистояти агресору.

Закликаємо усіх дотримуватися інформаційної гігієни та користуватися інформацією з достовірних джерел. Українські воїни щоденно демонструють високі морально-психологічні якості, успішно стримуючи збройну агресію Російської Федерації.

Нагадаємо, у квітні повідомлялось, що російські куратори ОРДЛО розгорнули  інформаційну кампанію щодо дискредитації ЗСУ. Метою кампанії було створення та поширення фейків про обстріли ЗС України населених пунктів на тимчасово окупованій території.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Доба в зоні ООС: окупанти дев’ять разів порушували режим припинення вогню, у ЗСУ є втрата. ВІДЕО

Протягом минулої доби, 16 червня, в зоні проведення операції Об'єднаних сил збройні формування Російської Федерації 9 разів порушували режим...