Російські окупанти приховують артилерію поблизу лінії зіткнення – розвідка

-

Читайте также

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ вживає заходів з підтримання у готовності до негайного застосування артилерійських і танкових підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Зокрема, інтенсивно проводяться тренування з управління вогнем чергових сил артилерії та стрільби артилерійських підрозділів на полігонах тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях, у т.ч. з 122-мм реактивних систем залпового вогню “Град”.

Водночас противник, попри заяви про прагнення до деескалації обстановки, продовжує приховано утримувати засоби вогневого ураження у т.ч. 122-мм самохідні артилерійські установки “Гвоздика”, гаубиці Д-30 й танки поблизу лінії зіткнення, порушуючи Мінські домовленості.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що окупанти зараховують найманців РФ до «мобілізаційного резерву днр-лнр».

загрузка...

Свежее

Українські гармаші беруть участь в міжнародних навчаннях у Польщі. ФОТО

В рамках проведення міжнародних навчань Dynamic Front 2021 батарея 2А36 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича на полігоні міста...