Російські окупанти повідомили про мобілізацію сил на Донбасі – розвідка Міноборони

-

Читайте также

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ розпочало підготовку до чергового етапу посилення бойових спроможностей російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

Зокрема, з 25 по 28 вересня ц. р. у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ буде проведено масштабні командно-штабні мобілізаційні навчання. У ході підготовки до цих навчань вже розпочались інтенсивні тренування персоналу т. зв. «військових комісаріатів» до виконання завдань при оголошенні часткової або повної мобілізації. Окрема увага приділяється оповіщенню осіб, які вже отримали російські паспорти для їх призову на військову службу по мобілізації.

Контроль зазначених заходів здійснюється офіцерами штабу 8-ї армії Південного військового округу ЗС РФ.

Як повідомляла група ІС, за інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях підвищує інтенсивність застосування диверсійно-розвідувальних та снайперських груп.

загрузка...

Свежее

Бригада 200: стало известно о смерти террориста из Кропивницкого. ФОТО

Бригада 200 российских террористов на Донбассе пополнилась новым членом. Из сообщений в социальных сетях стало известно о смерти боевика...