Російські окупанти порушують домовленості щодо режиму припинення вогню на Донбасі — СЦКК

-

Читайте также

Українська сторона СЦКК повідомляє про грубі порушення з боку збройних формувань РФ та її найманців, про що йдеться у Звіті СММ ОБСЄ № 52/2021 від 5 березня.

Збройні формування РФ та її найманці продовжують ігнорувати підписані 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи додаткові заходи з посилення та контролю режиму припинення вогню.

Патруль Місії зафіксував 8 танків окупантів розміщених за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання озброєння на тимчасово окупованих територіях Луганської області. В районі полігону поблизу населеного пункту Мирне 5 танків та 3 танки неподалік населеного пункту Круглик.

Спостерігачі СММ з’ясували, що КПВВ біля населених пунктів  Золоте та Щастя, на підконтрольній Уряду України території, працювали в штатному режимі. Проте відповідні блокпости, контрольовані збройними формування РФ, були закриті. Такий стан справ вкотре підтверджує фальсифікацію повідомлень самопроголошеної влади ТОТ про перешкоджання Української сторони у вільному пересування цивільного населення через лінії розмежування.

Відповідно до розпорядження командувача ООС продовжено відновлення інфраструктури Донбасу. Зокрема, здійснено ремонт електромережі поблизу населеного пункту Водяне, що дозволило відновити електропостачання.  Також продовжувалися роботи з будівництва колектору в районі населеного пункту Доломітне.

Наголошуємо, що контроль за дотриманням наданих гарантій безпеки та режиму припинення вогню представниками УС СЦКК здійснювався безпосередньо на місці робіт.

Нагадаємо, на відео-конференції глав делегацій в ТКГ Кравчук висловив протест у зв’язку з інформацією, поширеною так званою «Народною міліцією ДНР» про отримання бойовиками дозволу на попереджувальний вогонь у бік українських позицій. На думку Кравчука, такі заяви можуть говорити про загрозу одностороннього виходу Росії з режиму припинення вогню, що ставить під загрозу виконання мінських домовленостей.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Нелегитимные выборы в Госдуму РФ как угроза «легитимизации» ОРДЛО

В 2016 году я испытывал надежды, что международное сообщество признает выборы в Государственную Думу РФ нелегитимными, в связи с...