Російські окупанти на Донбасі дозволили брати на службу наркозалежних

-

Читайте также

Командування ЗС РФ продовжує активну агітацію населення на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях для проходження військової служби у складі російських окупаційних військ, повідомили в ГУР МО України.

Водночас російське окупаційне командування дозволило оформлення на військову службу за контрактом усіх охочих, у тому числі осіб з кримінальним минулим та алко- і наркозалежних.

Крім того, російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях ініціювали пропозицію про дозвіл на офіційному рівні призивати громадян РФ для проходження військової служби за контрактом у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК

Як повідомляла група «ІС», окупанти продовжують накопичувати в ОРДЛО боєприпаси і бойову техніку.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Беларуси соврали о деталях разговора с главой МИД Венгрии

МИД Беларуси похвастался встречей своего главы Владимира Макея с министром иностранных дел Венгрии, но тот пояснил, что разговор с...