Російські окупанти масово застосовують у Криму каральну психіатрію: заява України в ОБСЄ

-

Читайте также

Російська окупаційна адміністрація широко застосовує в Криму каральну психіатрію проти людей, які виступають проти окупації півострова. Станом на сьогодні таких випадків вже зареєстровано 49. Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ, повідомляє Укрінформ.

«Наріман Джелял змушений пройти так звану «психолого-психіатричну експертизу». І це – черговий приклад широкого застосування Росією каральної психіатрії стосовно кримчан, які виступають проти окупації», — заявив Цимбалюк.

Він нагадав, що першим випадком, ще в серпні 2016 року, була справа Ільмі Умерова, котрий згодом описав своє примусове перебування в лікарні як «одне безперервне катування».

Український посол поінформував іноземних дипломатів, що, за даними Кримської правозахисної групи, принаймні в 49 політичних випадках кримських активістів відправляли на примусове обстеження до психіатричної лікарні.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, окупанти продовжують переслідувати християн в Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее