Російські літаки-розвідники були перехоплені винищувачами США біля Аляски. Подробиці

-

Читайте также

У середу, 8 квітня, Північноамериканське командування аерокосмічної оборони (North American Aerospace Defense Command, NORAD) здійснило бойове перехоплення двох російських літаків морської розвідки Іл-38 поблизу кордону США в районі штату Аляска. Про це NORAD повідомило у Твіттері.

«Винищувачі F-22 за підтримки літака KC-135 Stratotanker та літака E-3 AWACS Північноамериканського командування аерокосмічної оборони перехопили два російські літаки Іл-38, які увійшли в зону ідентифікації ППО Аляски», — зазначається в повідомленні.

Зазначається, що літаки були перехоплені північніше Алеутських островів, над Беринговим морем. Кордон США російська авіація не перетнула.

У свою чергу, Міноброни РФ повідомило, що змішаний авіаційний полк на північному сході Росії проводив льотно-тактичне навчання, на якому відпрацьовувалися питання застосування протичовнових літаків Іл-38. Для вирішення завдань з пошуку підводних човнів умовного противника протичовнові літаки використовували радіолокаційні і гідроакустичні засоби виявлення, а також умовно застосували протичовнове озброєння.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, що Росія нарощує агресивні дії поблизу берегів Америки

загрузка...

Свежее

Террористы «ЛНР» отметили комендантский час из-за выборов в Госдуму РФ: подробности

Российская террористичекая группировка «ЛНР» приостанавливает действие комендантского часа на два месяца исключительно ради проведения выборов в Госдуму РФ в...