Російські куратори готують артилерійські та мінометні підрозділи бойовиків до негайного застосування

-

Читайте также

Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19: дані української розвідки

Cлужба Зовнішньої розвідки України підготувала огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню пандемії коронавірусу, які запроваджені у світі. Скажімо,...

Эсминец ВМС США провел тренировку в Черном море совместно с авиацией НАТО

Вошедший в Черное море ракетный эсминец 6-го флота ВМС США USS Donald Cook (DDG75) провел совместную тренировку с воздушным...

США объявили коррупционерам мат: украинские политики и бизнесмены оказались под колпаком

Соединенные Штаты пошли на масштабный шаг: расширили свои возможности расследовать коррупцию по всему миру и изменили параграф 53 518 главы...

Російське окупаційне командування активізувало заходи бойової підготовки з артилерійськими та мінометними підрозділами з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ з метою підвищення їх готовності до негайного застосування.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Так, сьогодні розпочались збори з корегувальниками артилерійського вогню артилерійських та мінометних підрозділів російсько-окупаційних військ.

З командирами вогневих взводів артилерійських підрозділів заплановано проведення тактико-спеціальних занять з корегування вогню артилерії. Зросла інтенсивність тренувань з уточненням першочергових цілей для ураження чергових артилерійських підрозділів, розташованих поблизу ділянок розведення сторін.

Водночас на передові позиції російсько-окупаційних військ відмічено переміщення розвідувальних підрозділів, оснащених безпілотними літальними апаратами і укомплектованих військовослужбовцями, більшість з яких упродовж поточного року пройшли підготовку в навчальних центрах на території Росії та мають досвід викриття об’єктів для ураження і корегування артилерійського вогню.

Крім того, російсько-окупаційні війська продовжують здійснювати інформаційні заходи з дискредитації Об’єднаних сил та з метою зриву мирних ініціатив України.

Зокрема, 11 грудня низка російських та підконтрольних окупантам ЗМІ поширили відео про виявлення «схрону з боєприпасами», нібито закладеного українськими розвідниками на підконтрольній окупаційній адміністрації території поблизу одного з районів розведення сил (н. п. Станиця Луганська). При цьому провокаційно стверджувалось, що понад 280 мін та 32 тисячі патронів різного калібру мали бути використані нібито для проведення терористичних актів проти мирного населення.

Очевидно, що приховане розміщення такої кількості боєприпасів є практично неможливим завданням для будь-якої спецслужби в існуючих умовах жорсткого контррозвідувального режиму на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, який забезпечується безпосередньо офіцерами ФСБ РФ.

Як повідомляла група «ІС», в Міноборони повідомили про загострення на фронті в районі Павлополя.

загрузка...

Свежее