Російське командування посилило перевірки стану бойової готовності окупаційних військ — розвідка

-

Читайте также

Командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях  продовжує здійснювати посилений контроль за станом справ у з’єднаннях і частинах оперативного угруповання бойовиків.

За даними Головного управління розвідки України, від початку поточного місяця в 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) «армійських корпусів» працює комплексна комісія ЗС РФ з перевірки стану бойової готовності окупаційних військ.

Особлива увага комісії приділяється умовам експлуатації озброєння і військової техніки, а також стану обліку, зберігання та витрат матеріально-технічних засобів, які надходять з РФ. Крім того, здійснюється перевірка укомплектованості особовим складом та рівня професійної підготовки командного складу з’єднань і частин 1, 2 АК.

Як повідомляла група ІС, протягом минулої доби, 12 липня, в зоні ООС зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню. Бойових втрат за минулу добу серед військових ЗС України не було.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На Кубани слетел с дороги туристический автобус: данные о жертвах и видео с места ДТП

Утром в субботу, 24 июля, туристический автобус съехал с проезжей части на участке автодороги Нижегородская-Мезмай в Краснодарском крае РФ....