Російське командування кинуло напризволяще мобілізованих в ОРДЛО: перехоплення ГУР

-

Читайте также

Російське командування наказало своїм підлеглим самим дбати про відступ у разі наступу українських сил. Про це йдеться у перехопленій розмові росіян, яку публікує Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони.

Українська розвідка опублікувала перехоплення розмови бойовика «днр» зі своєю дружиною. Вона розповіла, що не може зв’язатися з їхнім сином та інформацію отримує від матері іншого російського військового.

Вона розповіла, що їхніх дітей кинуло російське командування і сказало: «Якщо якийсь наступ або відступ, тікайте, як хочете, ви нам нах*й не потрібні».

Далі жінка, ймовірно, зачитала повідомлення сина своєї знайомої, який описує успіхи ЗСУ: «У мене починалася паніка, трясе всього… сьогодні нас відх*яріли з HIMARS — п’ять HIMARS прилетіло на «Блочок», Фільтрувальну (райони Єнакієвого — ред. )».


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Києво-Печерську Лавру офіційно зареєстрували як монастир ПЦУ

Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру було офіційно зареєстровано як монастир у складі Православної церкви України. Про це на своїй сторінці у соціальній...