Російська пропаганда активізувала інформаційні операції проти Збройних Сил України.

Про це повідомляє в Facebook прес-служба Сухопутних військ ЗС України

Як зазначається, після інавгурації президента України Володимира Зеленського активізувалися дії російських підрозділів інформаційних операцій, спрямованих на дестабілізацію ситуації в ЗСУ, дискредитацію керівного складу Збройних Сил, дезінформацію суспільства: українського, російського та світового співтовариства.

«Всі ці дії організовуються за одним сценарієм: на відкритих майданчиках соціальної журналістики, підконтрольними головному розвідувальному управлінню генерального штабу Російської Федерації (які не мають навіть механізму попередньої модерації) розміщуються фейкові матеріали, які потім поширюються в соціальних мережах. В залежності від розвитку ситуації ці матеріали можуть підхоплюватись популярними ЗМІ з високим рівнем довіри та значним представництвом в світі (наприклад телевізійними каналами Russia Today та «Спутник»)», — зазначається у повідомленні.

При цьому підкреслюється, що окремі українські ЗМІ причетні до поширення недостовірної інформації: «На жаль, деякі подібні матеріали підхоплюються тенденційними українськими ЗМІ, що є особливо небезпечним сьогодні, в умовах жорсткої політичної боротьби напередодні парламентських виборів».

Командування Сухопутних військ ЗСУ закликає перевіряти всю інформацію і не поширювати російські фейки, не піддаватися на провокації.

Як раніше повідомляла група ІС, окупанти звезли на передову знімальні групи і провокують ЗСУ на вогонь у відповідь.