Домой Новости Російська церква, що продає алкоголь, стурбована масовим пияцтвом в РФ

Російська церква, що продає алкоголь, стурбована масовим пияцтвом в РФ

477

Голова російської православної церкви Кіріл-Гундяєв виступив зі спеціальним зверненням з нагоди Всеросійського дня тверезості, висловивши стурбованість масштабами алкогольної загрози.

«Відрадно відзначити, що за останні роки все більше людей відмовляються від шкідливих звичок і згубних пристрастей, обирають тверезий спосіб життя. Кількість єпархіальних і парафіяльних організацій, що допомагають долати алкогольну та іншу залежність, значно збільшилася. Однак, на жаль, ця проблема, як і раніше, залишається актуальною. Тому важливо і надалі докладати загальноцерковні зусилля для її вирішення», – йдеться у зверненні предстоятеля, повідомляє РІСУ.

День тверезості був встановлений за ініціативою Синоду РПЦ до перевороту 1917 року, однак за часи «совєтів» його не відзначали, повернувшись до цієї традиції лише в XXI столітті.

Нагадаємо, російська компанія «Мєзибь» отримала ліцензію на виробництво і поставку спирту, а також алкогольної продукції. Акції компанії належать РПЦ і підприємству «Софріно», що випускає церковні ритуальні речі.

Як повідомляла група «ІС», компанії видані ліцензії на виробництво звичайного і ігристого вина.