Робота КПВВ в зоні ООС: що відбувалось протягом тижня

-

Читайте также

Контрольні пункти в’їзду-виїзду (КПВВ) в зоні проведення Операції об’єднаних сил (ООС) функціонують щоденно з 8-ї до 16-ї години. Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України, повідомляє пресцентр ДПСУ.

З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». За тиждень пасажиропотік у ньому зменшився на 6%. Загалом через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 9562 особи, а на контрольовану територію – 8799 осіб.

Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковували рух тільки у понеділок. Лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 388 осіб та 76 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини. Водночас 317 осіб та 45 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Прикордонники виявили 2-ох громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень. Через КПВВ «Новотроїцьке» проїхали 3 вантажівки з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Мешканцям тимчасово окупованої території України доставлено 37,2 тонни гігієнічних наборів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Банки России потеряли $2 млрд на крушении российского госдолга: подробности

Крупные вложения в российский госдолг, которые были сделаны государственными банками России ради спасения госбюджета от гигантского дефицита в прошлом...