«Рішуче відкидаємо позицію Путіна про червоні лінії для України»: сенатори США виступили із заявою

-

Читайте также

Співголова Спостережної групи НАТО в Сенаті США, сенатор від Республіканської партії Том Тілліс та сенаторка від Демократів Джин Шагін виступили зі спільною заявою, в якій наголосили, що «Володимир Путін надсилає всі сигнали, що він планує вторнення до України». У зв’язку із цим сенатори засудили «будь-яку загрозу з боку Росії для суверенітету України», повідомляє «Голос Америки».

«Ми рішуче відкидаємо позицію Путіна щодо червоних ліній, які заперечують прагнення України до членства в НАТО і застосовують примус у внутрішніх справах… Майбутнє України має вирішувати народ України, а не Путін», — мовиться в заяві, виданій після брифінгу, проведеному для сенаторів у закритому режимі.

«Не сумнівайтеся, будь-який напад на європейського партнера зіткнеться із рішучою відповіддю проти Путіна та його режиму, включаючи жорсткі економічні санкції», — заявили сенатори.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в парламенті США затвердили оборонний бюджет.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В оккупированном Крыму под Алуштой закрыли село на карантин из-за бешенства

На территории Большой Алушты, в селе Генеральское, зарегистрирован случай бешенства собаки, в населенном пункте введен карантин. Об этом собщает АРК...